Stel je vraag

Contacteer ons

Algemene nummer:

+32 (0)3 360 22 11
 

Architecten

Specifier Antwerpen, Limburg & Vlaams-Brabant

Femke Camps - +32 476 80 48 16 - femke.camps@saint-gobain.com

Specifier Oost- en West-Vlaanderen

Stijn Leroy - +32 470 19 38 77 - stijn.leroy@saint-gobain.com

 

Droogbouw & Isolatie

Regio Manager Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant

Kevin Vranken -  +32 474 56 32 23 - kevin.vranken@saint-gobain.com

Regio Manager Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant 

Koen van Wezemael - +32 499 99 41 48 - koen.vanwezemael@saint-gobain.com

Regio Manager Oost- en West-Vlaanderen

Stefaan Luyckx - +32 476 80 26 48 - stefaan.luyckx@saint-gobain.com

Regio Manager Oost- en West-Vlaanderen

Dimitri Catteeuw- +32 477 99 96 68 - dimitri.catteeuw@saint-gobain.com
 

Pleisters:

Regio Manager Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant

Dimitri Reekmans -  +32 474 49 14 14 - dimitri.reekmans@saint-gobain.com

Regio Manager Oost- en West-Vlaanderen

Wim Goossens - +32 492 91 97 79 - wim.goossens@saint-gobain.com

 

Projectadviseurs

Technische support - technicalsupport@gyproc.be of +32 (0)3 360 22 11 (menu 2)

Regio Oost- en West-Vlaanderen

Kris Maris - kris.maris@saint-gobain.com

Regio Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant

Tamara Van Osselaer - tamara.vanosselaer@saint-gobain.com

Regio Waals-Brabant, Brussel en Wallonië
Hugo Van Keymeulen - hugo.van.keymeulen@saint-gobain.com

Customer Service
gyproc.orders@saint-gobain.com of + 32(0)3 360 24 50 (menu 1) 

 

Sales Manager Vlaanderen

Thomas Stuart - Thomas.Stuart@saint-gobain.com

Specification Manager Belux

Eric Plaet - Eric.Plaet@saint-gobain.com

Sales Director Belux

Thomas Stuart - Thomas.Stuart@saint-gobain.com

Vind de adviseur in jouw regio!

Onze Regio Managers helpen jou graag met op maat advies en passende oplossingen voor jouw vragen en projecten.

Download pdf

We zitten ook op...

Onze hoofdzetel

Sint-Jansweg 9
Haven 1602
9130 Kallo
Belgium

Verkooppunten

Gyproc® producten zijn te koop in verkooppunten over heel België!

Verkooppunt zoeken